Szukaj:

Autor: Brad Green, Shyam Seshadri, Październik 2014, 224 stron

Opis ebooka

Poznaj możliwości AngularJS ...

Czytaj dalej...

Spis treści ebookaZobacz pełny spis treści


Cały opis ebooka


Poznaj możliwości AngularJS >!

AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS to hit ostatnich miesięcy w aplikacjach internetowych, wniósł bowiem do kodu JavaScript powiew świeżości oraz najlepsze praktyki znane z innych języków programowania. Architektura MVC, wstrzykiwane zależności, wiązanie danych to tylko niektóre z cech AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS. Jeżeli zaintrygowały Cię jego możliwości i chciałbyś zgłębić potencjał tego rozwiązania, to trafiłeś na doskonałą książkę!

Napisana przez inżynierów Google, pracujących na co dzień przy AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS, zawiera najświeższe informacje z pierwszej ręki. Sięgnij po nią i przekonaj się, jak szybko stworzyć łatwą w utrzymaniu aplikację, korzystającą z nowoczesnych wzorców, komunikującą się wydajnie z serwerem oraz pokrytą automatycznymi testami. Zdobędziesz wiedzę na temat dyrektyw, kontrolerów oraz szablonów. Ponadto przekonasz się, jak tworzyć aplikacje wspierające wiele języków narodowych oraz w jaki sposób radzić sobie z ciasteczkami (cookies). Ebook ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób chcących dzięki AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS zmienić swoje podejście do tworzonego kodu JavaScript.

  • Poznaj komponenty tworzące framework AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS i zobacz, jak ze sobą współdziałają.
  • Zapewnij sobie maksymalną elastyczność przez separację logiki, danych i prezentacji zgodnie ze wzorcem MVC.
  • Przygotuj pełną aplikację działającą w przeglądarce internetowej wykorzystując do tego szablony po stronie klienta.
  • Korzystaj z dyrektyw AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS w celu rozszerzenia HTML za pomocą składni deklaracyjnej.
  • Prowadź komunikację z serwerem i zaimplementuj proste buforowanie za pomocą usługi $http.
  • Wykorzystaj wstrzykiwanie zależności, aby w ten sposób poprawić refaktoring, przeprowadzanie testów oraz zapewnić możliwość tworzenia projektu dla wielu środowisk.
  • Poznaj przykładowe fragmenty kodu dla najczęściej spotykanych problemów podczas tworzenia aplikacji sieciowych.

Twój przewodnik po świecie AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS!


 
„Ta Ebook stanowi doskonałe wprowadzenie do AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS. Zawiera informacje o właściwej strukturze aplikacji AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS, a także zapewnia dobre wsparcie we wszystkich aspektach API AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS.”
Miško Hevery,
starszy informatyk w Google i ojciec AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS
„Jeżeli wiedzę z zakresu AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS miałbym przelać z mojej głowy na papier, wówczas przyjęłaby ona postać tej książki. Jedynie nie byłaby tak dobrze zorganizowana i nie miałaby ryby na okładce.”
Igor Minar,
specjalista AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS

Cały spis treści ebookaKup ebooka


Tagi ebooka


Kontynuuj...

Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki, zamiast ściągać je z torrentów i chomikuj
Tytuł: AngularJS Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany