Szukaj:

Autor: Brad Green, Shyam Seshadri, Październik 2014, 224 stron

Opis ebooka

Poznaj możliwości AngularJS ...

Czytaj dalej...

Spis treści ebooka

Chwilowo niedostępny


Zobacz pełny spis treści


Cały opis ebooka


Poznaj możliwości AngularJS >!

AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS to hit ostatnich miesięcy w aplikacjach internetowych, wniósł bowiem do kodu JavaScript powiew świeżości oraz najlepsze praktyki znane z innych języków programowania. Architektura MVC, wstrzykiwane zależności, wiązanie danych to tylko niektóre z cech AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS. Jeżeli zaintrygowały Cię jego możliwości i chciałbyś zgłębić potencjał tego rozwiązania, to trafiłeś na doskonałą książkę!

Napisana przez inżynierów Google, pracujących na co dzień przy AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS, zawiera najświeższe informacje z pierwszej ręki. Sięgnij po nią i przekonaj się, jak szybko stworzyć łatwą w utrzymaniu aplikację, korzystającą z nowoczesnych wzorców, komunikującą się wydajnie z serwerem oraz pokrytą automatycznymi testami. Zdobędziesz wiedzę na temat dyrektyw, kontrolerów oraz szablonów. Ponadto przekonasz się, jak tworzyć aplikacje wspierające wiele języków narodowych oraz w jaki sposób radzić sobie z ciasteczkami (cookies). Ebook ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób chcących dzięki AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS zmienić swoje podejście do tworzonego kodu JavaScript.

  • Poznaj komponenty tworzące framework AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS i zobacz, jak ze sobą współdziałają.
  • Zapewnij sobie maksymalną elastyczność przez separację logiki, danych i prezentacji zgodnie ze wzorcem MVC.
  • Przygotuj pełną aplikację działającą w przeglądarce internetowej wykorzystując do tego szablony po stronie klienta.
  • Korzystaj z dyrektyw AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS w celu rozszerzenia HTML za pomocą składni deklaracyjnej.
  • Prowadź komunikację z serwerem i zaimplementuj proste buforowanie za pomocą usługi $http.
  • Wykorzystaj wstrzykiwanie zależności, aby w ten sposób poprawić refaktoring, przeprowadzanie testów oraz zapewnić możliwość tworzenia projektu dla wielu środowisk.
  • Poznaj przykładowe fragmenty kodu dla najczęściej spotykanych problemów podczas tworzenia aplikacji sieciowych.

Twój przewodnik po świecie AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS!


 
„Ta Ebook stanowi doskonałe wprowadzenie do AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS. Zawiera informacje o właściwej strukturze aplikacji AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS, a także zapewnia dobre wsparcie we wszystkich aspektach API AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS.”
Miško Hevery,
starszy informatyk w Google i ojciec AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS
„Jeżeli wiedzę z zakresu AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS miałbym przelać z mojej głowy na papier, wówczas przyjęłaby ona postać tej książki. Jedynie nie byłaby tak dobrze zorganizowana i nie miałaby ryby na okładce.”
Igor Minar,
specjalista AngularJS' rel='nofollow' title='Ebook AngularJS'>AngularJS

Cały spis treści ebookaKup ebooka


Tagi ebooka


Kontynuuj...

Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki, zamiast ściągać je z torrentów i chomikuj
Tytuł: AngularJS Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany