Autor: Paweł "HopkinZ" Fronczak, Marzec 2020 , 52 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3203 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przeczytaj swojemu dziecku!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Ankh: Serce Ozyrysa" to przede wszystkim dokładny opis przejścia, pokazujący krok po kroku jak ukończyć egipską przygodę.Spis treści:-Wstęp-Rozdział 1 - Pościg za złodziejami cz.1-Rozdział 1 - Pościg za złodziejami cz.2-Rozdział 1 - Pościg za złodziejami cz.3-Rozdział 2 - Nieproszeni goście cz.1-Rozdział 2 - Nieproszeni goście cz.2 >-Rozdział 2 - Nieproszeni goście cz.3-Rozdział 3 - Kierunek - pałac (znowu)-Rozdział 4 - Intrygi i kłamstwa cz.1-Rozdział 4 - Intrygi i kłamstwa cz.2-Rozdział 4 - Intrygi i kłamstwa cz.3-Rozdział 5 - Wielki mecz cz.1-Rozdział 5 - Wielki mecz cz.2-Rozdział 5 - Wielki mecz cz.3-Rozdział 5 - Wielki mecz cz.4Informacja o grzeKontynuacja gry przygodowej Ankh: The Tales of Mystery. Heart of Osiris ponownie pozwala nam na interakcję ze znanymi bohaterami oraz kontynuuje wiele wątków z pierwowzoru.Gra Ankh: Heart of Osiris, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Ozyrysa. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3203 osób
ISBN 978-83-8054-338-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ankh: Serce Ozyrysa - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany