Nowe, rozszerzone IV WYDANIE PODRĘCZNIKA zawiera: wszystkie PYTANIA EGZAMINACYJNE z lat 2006, 2007, 2008 i 2009 bardzo SZCZEGÓŁOWE OMÓWIENIA ze wszystkich wymaganych zagadnień - 40% więcej objętości w stosunku do poprzedniego wydania przy każdym zagadnieniu - PYTANIA, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ dotychcza s na egzaminach, a także PYTANIA, KTÓRE MOGĄ PAŚĆ w tym roku   Ebook porusza temat Aplikacje. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: prawnicze. Jeśli interesuje Cię: pytaniach, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: odpowiedziach w formacie EPUB, MOBI i PDF.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Pozostałe

Ebook Firma transportowa krok po kroku - zarządzanie, finanse, ubezpieczenia
Ebook Warunki wykonywania transportu - odpowiedzialność za przewóz towarów i osób
Ebook PIT 2015 Praktyczny poradnik dla podatnika
Ebook Nowelizacja Prawa o stowarzyszeniach (20 maja 2016 r.)
Ebook Chwilówki: nowe zasady
Ebook Czy czeka nas wybór: emerytura lub praca?

ISBN 978-83-2551-289-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach. Tom 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany