Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Listopad 2019 , 109 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób

Zobacz promocję nowość!

-76% na ebooka Jak  inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora. Do końca dnia (17.11.2019) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Atlas świata jest uzupełnieniem do głównego poradnika do gry Arcania: Gothic 4, stanowiąc bogaty zbiór wiedzy na temat tej produkcji i pomagający w poznaniu rządzących rozgrywką zależności. Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Rozwój postaci\ Wojownik-[Rozwój postaci\ Łucznik-[Rozwój postaci\ Mag-[Rozwój postaci \ Ogólne wskazówki-[Rozwój postaci\ Zdolności-[Świat gry\ Mapa świata-[Świat gry\ Obszary - cz. 1-[Świat gry\ Obszary - cz. 2-[Świat gry\ Bestiariusz - cz. 1-[Świat gry\ Bestiariusz - cz. 2-[Świat gry\ Handlarze - Mapy - cz. 1-[Świat gry\ Handlarze - Mapy - cz. 2-[Świat gry\ Lista handlarzy-[Świat gry\ Zestawienia-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27 Informacja o grze Kolejna odsłona cieszącej się ogromną popularnością serii gier role-playing. Gra Arcania: A Gothic Tale, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Arcania:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Gothic. Jeśli interesuje Cię: Świata, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób
ISBN 978-83-8055-015-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Arcania: Gothic 4 - Atlas Świata - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany