Autor: Borys "Shuck" Zajączkowski, Marzec 2020 , 79 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3475 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Najlepsze tytuły popularnonaukowe / do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Arcanum można uznać za jeden z największych wirtualnych światów jaki dotychczas stworzono, dlatego też publikując niniejszy poradnik mamy nadzieję, iż umożliwi on wam jego lepsze, bardziej dogłębne poznanie oraz oczywiście ułatwi i uprzyjemni zabawę.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Mapa Świata #A-Mapa Świata #B-Mapa Świata #C-Mapa Świata #D-C rash Site-Shrouded Hills-Dernholm-Black Root-Tarant - część I-Tarant - część II-Tarant - część III-Tarant - część IV-Ashbury-Isle of Despair-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 30Informacja o grzeWspaniała przygoda w miejscu gdzie magia i technologia maja równa władze, a podróżnik może ująć w rękę pistolet lub ognisty miecz.Gra Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku klasycznych RPG. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Arcanum:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Przypowieść. Jeśli interesuje Cię: Maszynach, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3475 osób
ISBN 978-83-8050-164-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany