Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Sierpień 2020 , 85 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4510 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Klim Baron Business Solutions [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W nieoficjalnym poradniku do gry Armed Assault II: Operation Arrowhead znajdziecie opis przejścia kampanii dla pojedynczego gracza. Poradnik jest adresowany głównie do tych graczy, którzy na polu bitwy w ArmA stawiają dopiero pierwsze, niepewne kroki.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Operacja Grot-Misja 1 - Cios w plecy-Misja 2 - Witaj w Takistanie (1) />-Misja 2 - Witaj w Takistanie (2)-Misja 3 - Tropiciel (1)-Misja 3 - Tropiciel (2)-Misja 3 - Tropiciel (3)-Misja 4 - Koltanowy blues (1)-Misja 4 - Koltanowy blues (2)-Misja 5 - Sezon polowań (1)-Misja 5 - Sezon polowań (2)-Misja 6A - Burza piaskowa (1)-Misja 6A - Burza piaskowa (2)-Misja 6B - Z piekła rodem (1)-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 21Informacja o grzeArmA 2 jest kontynuacją jednej z najpopularniejszych PeCetowych gier taktycznych. Akcja drugiej części rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Działania prowadzimy na terenie fikcyjnego państwa - Czarnoruś.Gra ArmA II, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: PS3, Xbox 360, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Operation. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Arrowhead. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4510 osób
ISBN 978-83-8054-964-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: ArmA II: Operation Arrowhead - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany