Autor: Krystian Smoszna, Łukasz "Salantor" Pilarski, Styczeń 2013 , 52 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5592 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Poznaj narzędzia DevOpsa i podbij rynek pracy!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przewodnik do Assassin's Creed IV: Black Flag zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat gry. Znajdziesz w nim wyjaśnienie systemu walki oraz starć morskich, opis wszystkich zdolności głównego bohatera, a także informacje na temat ekwipunku. Poradnik zawiera również sterowanie dla różnych platform czy wymagania sprzętowe. Dzięki temu przewodnikowi błyskawicznie nauczysz się pol ować na zwierzynę czająca się w dżungli oraz tą pływającą w morzu. Oprócz szczegółowych opisów tekst ten zawiera również liczne ilustracje ułatwiające zrozumienie zasad rządzących grą. W przewodniku do Assassin's Creed IV: Black Flag znajdziesz: informacje na temat sterowania okrętem oraz udziału w bitwach morskich wyjaśnienie systemu walki wręcz liczne porady ogólne sterowanie na różnych platformach wymagania sprzętowe gry opis dostępnych przedmiotów i umiejętności opis głównych bohaterów gry Przewodnik Assassin's Creed IV: Black Flag to rozbudowane kompendium wiedzy na temat gry. Znajdziesz w nim m.in. podstawowe informacje na temat sterowania bohaterem, poznasz tajniki walki wręcz oraz morskich bitew oraz nauczysz się polować na zwierzynę. Assassin's Creed IV: Black Flag - przewodnik po grze zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Jak zarabiać pieniądze? Assassin's Creed IV: Black Flag - przewodnik po grze Mapa karaibów (Podstawowe informacje) Uzbrojenie statku (Walka na morzu) Dokowanie statków (Flota Kenwaya) Flota Kenwaya Okręty (Podstawowe informacje) Misje kupieckie (Flota Kenwaya) Bitwy morskie (Flota Kenwaya) Fabuła (Podstawowe informacje) Ebook porusza temat Assassin's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przewodnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5592 osób
ISBN 978-83-8055-674-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Assassin's Creed IV: Black Flag - przewodnik po grze Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany