Autor: Michał "Kwiść" Chwistek, Grudzień 2019 , 531 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1355 osób

Zobacz promocję nowość!

100% to charity with new games added every day until December 20!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik - gigant - do gry Assassin's Creed Revelations zawiera kompletny opis przejścia gry, wszystkich znajdziek oraz sekretów, a także wyzwań z których każde opatrzone jest szczegółowym komentarzem opisującym sposób jego zaliczenia.Assassin's Creed: Revelations PC - kompletny poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Lokalizacja stron (K arty wspomnień Ishaka Paszy)Skarby - ukryte lokacje (Skrzynie ze skarbami)Misje Desmonda (1) (Zadania dodatkowe)Gildia najemników (Wyzwania)Sekwencja 3 - Zgubione i znalezione (1) (Opis przejścia)Sekwencja 1 - Niczym powrót do domu (2) (Opis przejścia)Sekwencja 9 - Objawienie (Opis przejścia)Misje frakcji (Zadania dodatkowe)Tajemnica Hagia Sofia (1) (Karty wspomnień Ishaka Paszy)Sekwencja 4 - Bezlitosna wojna (1) (Opis przejścia)Informacja o grzeCzwarta odsłona serii Assassin's Creed i jednocześnie finalna część trylogii o Ezio. Główny bohater wyrusza śladami swego przodka Altaira, trafiając do średniowiecznego Konstantynopola.Gra Assassin's Creed: Revelations, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Assassin's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Creed:. Jeśli interesuje Cię: Revelations, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: kompletny w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1355 osób
ISBN 978-83-8055-292-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Assassin's Creed: Revelations PC - kompletny poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany