Autor: Wiesława Wierzchowska, Listopad 2015 , 78 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2144 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki MISTRZYNI KRYMINAŁÓW! / Agatha Christie -35%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wiesława Wierzchowska, historyk i krytyk sztuki, jest autorką książek o sztuce współczesnej, inicjatorką i kuratorką kilkudziesięciu wystaw w kraju i zagranicą. Przeprowadziła i opublikowała ponad 200 rozmów z artystami plastykami. Fascynuje ją antyczna Grecja, a szczególnie epoka homerycka. Wydała utwór dramatyczny Rozmowy Homera (Oficyna Wydawnicza KUBA, Warszawa 2012). Zaintere sowanie kulturą minojską sprowokowało ją do podjęcia tematu Atlantydy z głębokim przekonaniem, że opowieść Platona dotyczyła upadku świata minojskiego spowodowanego wybuchem wulkanu na wyspie Santorini (około 1470-1450 p.n.e.). Atlantis dzień ostatni to żywa, udramatyzowana relacja z ostatniego dnia przed katastrofą (w Święto Letniego Prze-silenia), rozgrywająca się w Mykenach, Akrotiri i Knossos. Ebook porusza temat ATLANTIS. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: ostatni.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2144 osób
ISBN 9788363703127. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: ATLANTIS dzień ostatni Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany