Autor: Katarzyna "Klaris" Wieczorek, Kwiecień 2020 , 52 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2985 osób

Zobacz promocję nowość!

Get UltraFX, Strum Session, Analog Essential and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Atlantis Evolution zawiera kompletny opis przejścia gry. Akcja przenosi nas do roku 1904, na statek Lemuria. Wcielamy się w postać młodego fotografa wracającego z Patagonii.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Wskazówki-[Opis przejścia\ Lemuria-[Opis przejścia\ Latający statek-[Opis przejścia\ Wioska (cz.1)- [Opis przejścia\ Las (cz.1)-[Opis przejścia\ Jaskinia (cz.1)-[Opis przejścia\ Las (cz.2)-[Opis przejścia\ Wioska (cz.2)-[Opis przejścia\ Las (cz.3)-[Opis przejścia\ Jaskinia (cz.2)-[Opis przejścia\ Las (cz.4)-[Opis przejścia\ Więzienie-[Opis przejścia\ Do pałacu-[Opis przejścia\ Pałac-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 20Informacja o grzeKolejna część udanej, choć niedocenionej serii przygodówek pod nazwą "Atlantis". Atlantis Evolution tematycznie nie odbiega znacznie od tego, co widzieliśmy w poprzedniczkach, bo oto ponownie jest nam dane zwiedzać obszary zapomnianej Atlantydy. Gra Atlantis Evolution, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Atlantis. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Evolution. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2985 osób
ISBN 978-83-8054-854-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Atlantis Evolution - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany