Zobacz promocje nowość!

Audiobooki wydawnictwa Złote Myśli [-55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

POLITYKA nr 2/2018 w sprzedaży od 10 stycznia 2018 r Treść: AudioPolityka umożliwia wysłuchanie najlepszych tekstów papierowego wydania Polityki w drodze do pracy i na uniwersytet, w samochodzie i tramwaju, ale też i w zaciszu domowym. TEMAT TYGODNIA Bigos, golonka i gulasz Pierwszą zagraniczną wizytę państwową premier Mateusz Morawiecki odbył 3 stycznia 2018 r. w Budapeszcie. Pojechał tam p o pomoc i patronat. Sławomir Sierakowski POLITYKA Książę i minister Tak błyskotliwego wejścia jak Mateusz Morawiecki nie zaliczył dotąd żaden polityk PiS. Nie dość, że premier, to jeszcze potencjalny następca Jarosława Kaczyńskiego. To nimb użyteczny dla rządzących, lecz z gruntu fałszywy. Rafał Kalukin Gdzie te patrioty? MON wdraża rakietowy program zbrojeniowy. Miało być szybciej i taniej, będzie później i rekordowo drogo. Albo w ogóle. Mimo ostatnich zapowiedzi ministra Macierewicza, że zbroimy się na potęgę. Marek Świerszczyński Wybrani i wyklęci Rozmowa z księdzem Jarosławem Wąsowiczem, duszpasterzem kibiców, o ich pielgrzymce na Jasną Górę, o polityce historycznej tworzonej pod kibicowskie gusta i dlaczego podoba mu się hasło Śmierć wrogom ojczyzny!. Marcin Piątek SPOŁECZEŃSTWO Miasto kobiet Słupsk prowadzi politykę feminizacji. Czy to ekstrawagancki eksperyment prezydenta Biedronia, czy zapowiedź rewolty? Katarzyna Zdanowicz RYNEK Biznes w czapce niewidce Co łączy kryptowalutę bitcoin z polską siecią handlową Dino? To, że ich twórców nigdy nie poznaliśmy. Adam Grzeszak ŚWIAT Obozy do rozbicia Rozmowa z Benem Rawlenceem, autorem książki o Dadaab największym obozie dla uchodźców na świecie o pułapkach pomocy humanitarnej. Aleksandra Lipczak NAUKA Chuch czy ruch? Oddychamy najgorszym powietrzem w Europie, ale trzeba to jakoś pogodzić z wezwaniami lekarzy, by nie gnuśnieć w domu. Paweł Walewski KULTURA Nie gniewaj się, Polsko Pierwsza autorska Ebook Zdzisława Pietrasika ukazuje się dopiero teraz, już po jego śmierci. W zbiorze Coś z tą Polską. Przewodnik po rodakach znalazły się eseje z POLITYKI, które układają się w krytyczny portret Polski i Polaków. Justyna Sobolewska LUDZIE I STYLE Kolebka muzyki Kołysankom zawdzięczamy znacznie więcej niż tylko sen. Są magicznym rytuałem i terapią dla matek. Ba, naukowcy są zdania, że możemy też zawdzięczać im całą istniejącą muzykę. Paweł Franczak Ebook porusza temat AudioPolityka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: stycznia.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN . Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: AudioPolityka Nr 2 z 10 stycznia 2018 roku Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany