Autor: Daniel "Thorwalian" Kazek, Kwiecień 2020 , 68 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 991 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Szef, który myśli, bo warto i się opłaca. Do końca dnia (06.04.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Materiał w poradniku do gry Auta został podzielony na trzy główne działy, odpowiednio relacjonujące przebieg licznie czekających Cię wyścigów, cech charakterystycznych sezonu o Złoty Tłok oraz wybrane minigry.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Wyścigi cz.1-Wyścigi cz.2-Złoty Tłok-[Minigry\ Przegląd ogólny-[Minigry\ Przewracanie t raktorów - Poziom 1-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 2-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 3-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 4-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 5-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 6-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 7-[Minigry\ Przewracanie traktorów - Poziom 8-[Minigry\ Na ratunek Luigi-[Minigry\ Na ratunek Luigi - Poziom 1.-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27Informacja o grzeCars to gra wyścigowa zrealizowana w oparciu o kinowy film animowany, który stworzony został przez studio Pixar, znane z takich hitów jak: Monsters Inc., Finding Nemo oraz The Incredibles.Gra Cars, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN, PSP, NDS, GBA, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 991 osób
ISBN 978-83-8054-034-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Auta - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany