Autor: Rafał "WLQ" Wilkowski, Lipiec 2020 , 34 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2900 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zaczytane wakacje!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do gry B-17 Flying Fortress II Mighty 8th znajdziesz szczegółowe informacje, jak wzbić samolot w powietrze, dolecieć nim nad cel i wrócić bezpiecznie do bazy. Również misje treningowe i historyczne zostały tu szczegółowo opisane. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Teoria\ Przed operacją-[Teoria\ Start z lotniska-[Teoria\ Lot />-[Teoria\ Nawigacja-[Teoria\ Radiooperator-[Teoria\ Awaria-[Teoria\ Bombardowanie-[Teoria\ Powrót do bazy. Lądowanie.-[Misje\ Misja treningowa #1 - Start z lotniska-[Misje\ Misja treningowa #2 - Lądowanie-[Misje\ Misja treningowa #3 - Restartowanie silnika-[Misje\ Misja treningowa #4 & #5 - Bombardowanie-[Misje\ Misja treningowa #6 - Strzelanie-[Misje\ Misja historyczna #1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 20Informacja o grzeMicroprose powraca z symulatorem najsłynniejszego bombowca z okresu II Wojny Światowej, umożliwiając nam ponownie przeprowadzenie nalotów dywanowych na faszystowskie Niemcy.Gra B-17 Flying Fortress II: The Mighty 8th, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku symulatorów. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Flying. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Fortress. Jeśli interesuje Cię: Mighty, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2900 osób
ISBN 978-83-8050-058-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: B-17 Flying Fortress II: The Mighty 8th - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany