Cokolwiek robisz, pamiętaj o backupie! Tworzenie kopii bezpieczeństwa na ogół uważane bywa za stratę czasu albo zło konieczne. Większość ludzi zdaje się wymazywać z pamięci przykre zdarzenia, kiedy awaria komputera pozbawiła ich cennych danych, owoców ciężkiej pracy albo rodzinnych zdjęć. Najwyższa pora uświadomić sobie, że w dzisiejszym świecie utr ata danych może kosztować nas wyjątkowo drogo, i stworzyć przejrzyste, eleganckie archiwum, z którego będzie można skorzystać w razie konieczności. Z tą książką przyjdzie Ci to bez trudu. Nauczysz się nie tylko tworzyć proste kopie, ale także właściwie zarządzać danymi, rekonstruować skasowane pliki i szyfrować te, których nie chcesz upubliczniać. Z drugiej strony poznasz sposoby trwałego usuwania plików z dysku, metody ich kompresowania oraz odpowiedniego przechowywania w archiwum. Dowiesz się, co to jest serwer pamięci i jak go używać, a także do czego mogą się przydać partycje na dysku. I natychmiast wykorzystasz tę wiedzę! Podstawowe informacje o plikach Zarządzanie plikami w systemie operacyjnym Tworzenie kopii bezpieczeństwa plików i innych ustawień Odzyskiwanie utraconych plików Szyfrowanie plików Bezpieczne usuwanie plików z dysku Kompresowanie plików oraz zabezpieczanie i naprawa archiwów Podstawy instalacji i konfiguracji serwera pamięci (NAS) Partycjonowanie dysku Nie ryzykuj - już dziś zabezpiecz dane! Ebook porusza temat Backup. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zarządzanie. Jeśli interesuje Cię: danymi, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Windows w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Praktyczny. Jeśli szukasz ebooków o: podręcznik, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Hacking

Ebook Android. Podręcznik hackera
Ebook Bezpieczny system w praktyce. Wyższa szkoła hackingu i testy penetracyjne
Ebook Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów
Ebook Niewidzialny w sieci. Sztuka zacierania śladów
Ebook ISO 27001 - zapewnij bezpieczeństwo informacji
Ebook Pożeracze danych

ISBN 978-83-246-5389-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Backup i zarządzanie danymi w Windows 7. Praktyczny podręcznik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany