Autor: Blair Holden, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3276 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Uchwyć jesień! / Kursy do 49,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Drugi tom jednej z najbardziej poczytnych serii na wattpadzie! Tessa o’Connell za chwilę zacznie pierwszy rok studiów. Zakochana po  uszy, a nawet jeszcze bardziej, ma nadzieję, że w college’u rozwinie  skrzydła. Okazuje się jednak, że nowy początek to nie bułka z masłem,  zwłaszcza gdy na wymarzone studia zabiera się nie tylko chłopaka i torbę   ciuchów, ale również lwią część dawnych problemów. Kiedy mało co idzie zgodnie z planem, a najbliżsi zastawiają na ciebie  pułapki, łatwo stracić grunt pod nogami. Czy facet, który chciał chronić  Tessę przed całym światem zdoła uchronić ją przed samą sobą? I jakiej  ilości KitKatów oraz truskawkowych lodów będzie potrzebował, by zapewnić  miłość swojego życia, że mimo kłopotów, nieporozumień i zastępów  długonogich studentek nigdzie się nie wybiera?
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3276 osób
ISBN 9788376866734. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Bad Boy's Girl 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany