Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Zdrowie i uroda Wydawnictwa Galaktyka! [-55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Baldur's Gate: Enhanced Edition pomoże w zlokalizowaniu nowych postaci oraz powiązanych z nimi zadań. Szczegółowe mapy ułatwią odnalezienie kluczowych lokacji, a informacje dotyczące tworzenia drużyny usprawnią dobór odpowiednich śmiałków. Baldur's Gate: Enhanced Edition - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Mapa Wybrz eża Mieczy Dorn Il-Khan (Postacie i zadania z Enhanced Edition) Neera (Postacie i zadania z Enhanced Edition) Rasaad (Postacie i zadania z Enhanced Edition) Kanoniczna drużyna Droga do gospody "Pod Pomocną Dłonią" (Rozdział 1 - zadania główne) Lokalne problemy (Drizzt Do'Urden) (Rozdział 1 - zadania poboczne) Podróż do Nashkel (Rozdział 1 - zadania główne) Bassilus morderca (Rozdział 1 - zadania poboczne) Porady na początek Informacja o grze Baldur's Gate: Enhanced Edition to odświeżona wersja klasycznej gry RPG Wrota Baldura, jak i dodatku Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Tytuł doczekał się wielu usprawnień i poprawek, dzięki czemu gra bezproblemowo działa na nowoczesnych konfiguracjach sprzętowych. Edycja rozszerzona zawiera również nowe zadania i przedmioty. Gra Baldur's Gate: Enhanced Edition, to przedstawiciel gatunku klasycznych RPG. Tytuł premierę światową miał w 2012 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Baldur's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Enhanced. Jeśli interesuje Cię: Edition, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8055-504-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Baldur's Gate: Enhanced Edition - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany