Autor: Piotr "MaxiM" Kulka, Styczeń 2011 , 97 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5872 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Co Ty na to....by ebooki zabrać na lato? ;)

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Battlefield 3 pomoże Ci bezproblemowo ukończyć kampanię Single Player. Ponadto znajdziesz w nim szereg porad dotyczących trybu współpracy oraz zebrania jak największej ilości punktów, a także informacje dotyczące broni do odblokowania. Battlefield 3 - singleplayer i kooperacja - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ster owanie (Podstawy) Misja 12- Wielki niszczyciel (Kampania) Misja 5- Operacja Gilotyna (Kampania) Wprowadzenie Misja 1- Semper Fidelis (Kampania) Misja 2- Operacja Łamacz Mieczy (Kampania) Misja 11- Kafarow (Kampania) Misja 6- Towarzysze (Kampania) Misja 4- Polowanie (Kampania) Misja 9- Nocna Zmiana (Kampania) Informacja o grze Trzecia odsłona świetnej serii strzelanek, które zasłynęły z klimatycznego i rozbudowanego trybu multiplayer. Tym razem otrzymujemy zarówno rozgrywkę solową (kampania), jak i wieloosobową (kooperację i współzawodnictwo). Gra korzysta z silnika Frostbite 2 i zachwyca świetnym oświetleniem oraz systemem destrukcji. Gra Battlefield 3, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Battlefield. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik. Jeśli interesuje Cię: Singleplayer, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: kooperacja w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5872 osób
ISBN 978-83-8055-269-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlefield 3 - poradnik do gry. Singleplayer i kooperacja Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany