Autor: Piotr "MaxiM" Kulka, Czerwiec 2020 , 97 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4616 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Ashampoo SNAP, Ashampoo Cinemagraph, Ashampoo SoundStage Pro and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Battlefield 3 pomoże Ci bezproblemowo ukończyć kampanię Single Player. Ponadto znajdziesz w nim szereg porad dotyczących trybu współpracy oraz zebrania jak największej ilości punktów, a także informacje dotyczące broni do odblokowania. Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Podstawy\ Wymagania sprzętowe-[Podstawy\ Sterowa nie-[Interfejs\-[Kampania\ Misja 1- Semper Fidelis-[Kampania\ Misja 2- Operacja Łamacz Mieczy-[Kampania\ Misja 3- Powstanie-[Kampania\ Misja 4- Polowanie-[Kampania\ Misja 5- Operacja Gilotyna-[Kampania\ Misja 6- Towarzysze-[Kampania\ Misja 7- Rajd Pancerny-[Kampania\ Misja 8- Zła się nie ulęknę-[Kampania\ Misja 9- Nocna Zmiana-[Kampania\ Misja 10- Miedzy młotem a kowadłem-[Kampania\ Misja 11- Kafarow-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 23 Informacja o grze Trzecia odsłona świetnej serii strzelanek, które zasłynęły z klimatycznego i rozbudowanego trybu multiplayer. Tym razem otrzymujemy zarówno rozgrywkę solową (kampania), jak i wieloosobową (kooperację i współzawodnictwo). Gra korzysta z silnika Frostbite 2 Gra Battlefield 3, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Battlefield. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: singleplayer. Jeśli interesuje Cię: kooperacja, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4616 osób
ISBN 978-8-3805-5269-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlefield 3 - singleplayer i kooperacja - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany