Autor: Piotr "MaxiM" Kulka, Bartek "Snek" Duk, Listopad 2019 , 297 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 345 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Bitwy, wojny, historia... [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku multiplayer do gry Battlefield 4 znajdziesz wszystko na temat rozgrywki sieciowej, co tylko da się opisać słowami. Zyskasz dostęp do porad oraz informacji wartościowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Lektura tego poradnika nie zastąpi praktyki i doświadczenia, ale da Ci przewagę nad nieświadomymi graczami i pozwoli Ci uniknąć wielu błędów przez nich popeł nianych. Weterani znajdą tu natomiast bogactwo informacji, które nie zawsze są jawne w grze oraz szybką ściągę dotyczącą wielu aspektów mechaniki Battlefield 4. W poszczególnych rozdziałach poradnika Battlefield 4 Multiplayer znajdują się: Porady ogólne i specyficzne na temat klas, broni, pojazdów i trybów rozgrywki Szczegółowe opisy oraz droga rozwoju każdej klasy Opisy ulepszeń bojowych Dane statystyczne oraz porady i sugestie dotyczące wszystkich broni Opisy gadżetów Opisy akcesoriów Opisy oraz instrukcje dotyczące wszystkich trybów rozgrywki Spis różnic między trybem Normalnym a Hardcore Szczegółowe mapy wraz z poradami Objaśnienie trybu Misje Opisy i porady dotyczące Zadań Objaśnienie działania i zdobywania Pakietów Bojowych Objaśnienie systemu punktacji w grze sieciowej Życzymy miłej lektury i skutecznego, doinformowanego przekładania teorii na praktykę - bo to praktyka czyni mistrza! Poradnik Battlefield 4 - multiplayer wyjaśnia wszystkie kwestie dotyczące rozgrywki sieciowej. Opracowanie zawiera między innymi: dokładne opisy i porady dotyczące klas, broni, ulepszeń, trybów i pojazdów. Ponadto - w poradniku znalazły się dokładne mapy. Battlefield 4 - Multiplayer - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Battlefield 4 - Multiplayer - poradnik do gry Battlefield 4 - wymagania sprzętowe Zwiadowca (Klasy postaci) Szturmowiec (Klasy postaci) Szturmowiec (Porady ogólne) Karabiny szturmowe (Uzbrojenie) Technik (Klasy postaci) Żołnierz wsparcia (Klasy postaci) Karabiny Snajperskie (Uzbrojenie) Ręczne karabiny maszynowe (Uzbrojenie) Ebook porusza temat Battlefield. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 345 osób
ISBN 978-83-8055-733-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlefield 4 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany