Autor: Przemysław "g40" Zamęcki, Styczeń 2010 , 60 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13259 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	Zainwestuj w wolny czas dla siebie! [Audiobooki po 13,90 zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejszy poradnik przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które styczności z multiplayerowym aspektem serii Battlefield albo nie miały wcale, albo grały sieciowo w produkcje z tego cyklu jedynie sporadycznie. Battlefield: Bad Company 2 - multiplayer - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. ABC żołnierza (Podstawy) Klasy (P odstawy) Szturmowiec (Broń i gadżety) Zwiadowca (Broń i gadżety) Pozostałe specjalizacje (Broń i gadżety) Kanał panamski (Mapy) Mechanik (Broń i gadżety) Medyk (Broń i gadżety) Stopnie Valparaiso (1) (Mapy) Informacja o grze Kontynuacja pobocznej serii strzelanek pierwszoosobowych. Tym razem twórcy przygotowali bardziej liniowe, ale za to wyjątkowo widowiskowe misje. W dalszym ciągu gra może poszczycić się świetnym systemem destrukcji oraz licznymi pojazdami. Autorzy rozbudowali rozgrywkę wieloosobową, w którym pierwsze skrzypce gra tryb Rush. Gra Battlefield: Bad Company 2, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: X360, PS3, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Battlefield:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Company. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Multiplayer w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13259 osób
ISBN 978-83-8054-908-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry. Multiplayer Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany