Autor: Grzegorz "Cyrk0n" Niedziela, Czerwiec 2020 , 167 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4317 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Gorące nowości od Copernicus Center Press! / do -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Battlefield Hardline to pierwsza odsłona podserii pierwszoosobowych strzelanin tworzona przez studio Visceral Games - autorów między innymi serii Dead Space. Twórcy postanowili porzucić tradycyjną dla Battlefielda wojnę, na rzecz konfliktu innego kalibru - zmagania policji z przestępczością zorganizowaną. Skutkuje to zmniejszeniem rozmiarów map w stosunku do poprzednich części. W Bat tlefieldzie Hardline znacznie większą rolę odgrywa teraz piechota, niż pojazdy, jak to było dotychczas. Gra jest osadzona we współczesności, dzięki czemu obie strony konfliktu mogą się wyposażyć w nowoczesne gadżety, jak np. paralizatory. Jak to w Battlefieldzie bywa, największy nacisk położono na tryb wieloosobowy. Nowa forma rozgrywki dała twórcom możliwości stworzenia trybów rozgrywki typowych dla policjantów i przestępców, np. napad na bank. W oficjalnym polskim poradniku do gry znajdą się informacje dotyczące zarówno kampanii jednoosobowej, jak i trybu multiplayer. Poradnik Battlefield Hardline - Kampania jednoosobowa to: szczegółowy opis przejścia kampanii dla pojedynczego gracza, informacje na temat rozmieszczenia ukrytych danych. Zawartość poradnika Battlefield Hardline - Multiplayer: opis sterowania, zaawansowane porady ogólne, porady dotyczące klas postaci, opis drogi rozwoju i systemu odblokowań, opisy i porady dotyczące pojazdów, szczegółowe opisy trybów, porady dotyczące doboru akcesoriów do broni, opisy wszystkich dostępnych granatów. Poradnik do gry Battlefield Hardline zawiera szczegółowy opis przejścia gry, a także liczne porady dotyczące trybu multiplayer. Z poradnika dowiesz m.in. się jak używać konkretnych broni, jak jeździć pojazdami oraz jak poruszać się na wybranych mapach. Battlefield Hardline - oficjalny polski poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 10 - Dziedzictwo (Battlefield Hardline - Singleplayer) Operator (Klasy postaci) 01 - Powrót do szkoły (Battlefield Hardline - Singleplayer) Mechanik (Klasy postaci) 07 - Szklane domy (Battlefield Hardline - Singleplayer) Szturmowiec (Klasy postaci) 03 - Przynęta na aligatory (Battlefield Hardline - Singleplayer) Specjalista (Klasy postaci) 06 - Zwinięty interes (Battlefield Hardline - Singleplayer) Gadżety dostępne dla wszystkich klas (Klasy postaci) Ebook porusza temat Battlefield. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Hardline. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4317 osób
ISBN 978-8-3806-0206-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlefield Hardline - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany