Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Styczeń 2007 , 122 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5293 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
		Z tymi ebookami pokochasz swojego Linuksa! [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Battlestations: Midway" zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich epizodów składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, zilustrowane stosownymi rycinami map, a także wszystkich misji-wyzwań (dodatkowych). Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Garść porad cz.1-Garść porad cz.2-Garść porad cz.3-Garść porad cz.4-Ka mpania-Misja 1 - Stationed at Pearl-Misja 1 - Stationed at Pearl (2)-Misja 2 - Defense of the Philippines (1)-Misja 2 - Defense of the Philippines (2)-Misja 3 - Running the Palawan Passage (1)-Misja 3 - Running the Palawan Passage (2)-Misja 4 - Vengeance at Luzon (1)-Misja 4 - Vengeance at Luzon (2)-Misja 5 - Raid on Balikpapan-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 44Informacja o grzePołączenie symulacji morskiej i strategii czasu rzeczywistego poruszające temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej. Dzięki temu tytułowi gracze mogą przekonać się jak bardzo zmieniła się wojna na morzu na przestrzeni kilku lat II WojnyGra Battlestations: Midway, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Battlestations:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Midway. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5293 osób
ISBN 978-83-8054-156-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Battlestations: Midway - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany