Autor: Marek "Fulko de Lorche" Czajor, Styczeń 2020 , 36 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1024 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dla Małych Słuchaczy od wydawnictwa Saga Egmont! [-40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry przygodowej "Belief & Betrayal: Medalion Judasza" zawiera krótką prezentację osób biorących udział w intrydze oraz kompletny opis przejścia gry. Spis treści:-Wprowadzenie-Główne postacie-Prolog - Szept z przeszłości-Rozdział I - Rycerskie szlify-Rozdział II - Lśniące miecze-Rozdział III - Imago Sanctissimus-Rozdział IV - Wspomn ienia z Chartres-Rozdział V - Ujawnienie tajemnicy (Rzym)-Rozdział V - Ujawnienie tajemnicy (Londyn)-Rozdział V - Ujawnienie tajemnicy (Wenecja)-Rozdział V - Ujawnienie tajemnicy (Londyn)-Rozdział VI - W cieniu księżycaInformacja o grzeBelief & Betrayal studia Artematica to klasyczna przygodówka zrealizowana w stylu point & click. Działającego w trójwymiarowym środowisku bohatera oglądamy z perspektywy trzeciej osoby.Gra Belief & Betrayal, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Belief. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Betrayal:. Jeśli interesuje Cię: Medalion, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Judasza w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1024 osób
ISBN 978-83-8054-362-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Belief Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany