Autor: Carl Honoré, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3235 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech #2. Do końca dnia (23.09.2020) za 22,20 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wszyscy ulegamy presji, żeby pracować szybciej, załatwiać więcej spraw i błyskawicznie rozwiązywać problemy. Ale podejmowanie decyzji na łapu capu może spowodować więcej komplikacji na dłuższą metę. Żeby znaleźć naprawdę trwałe i skuteczne rozwiązania potrzebny jest czas. W tej zabawnej i prowokacyjnej książce Carl Honoré, autor bestsellerowej Pochwały powolności, rozma wia z fachowcami z całego świata, którzy nie żałują czasu na szukanie najlepszej - chociaż wcale nie najszybszej - drogi do wyjścia z kłopotów. Honoré wyjaśnia, dlaczego w biznesie, polityce, edukacji, opiece zdrowotnej, a także w naszych relacjach z ludźmi warto przeciwstawiać się otaczającej nas kulturze szybkiego fixu i proponuje sposoby pomocne w znajdowaniu bardziej przemyślanych i twórczych rozwiązań, które da się z powodzeniem zastosować w każdej sferze życia.   Honoré rozbraja stylem i zaraźliwą ciekawością świata. The Wall Street Journal   Ta przystępna, przejrzysta i mądra Ebook powinna znaleźć się na biurku każdego menedżera i polityka. The Independent Ebook porusza temat pośpiechu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: mądrze. Jeśli interesuje Cię: rozwiązywać, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: problemy w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zwariować. Jeśli szukasz ebooków o: szybkim, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat świecie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -21%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3235 osób
ISBN 9788364488962. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Bez pośpiechu. Jak mądrze rozwiązywać problemy i nie zwariować w szybkim świecie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany