Autor: Bartłomiej Zieliński, Listopad 2000 , 200 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5774 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Czytaj, rozwijaj się, koduj! [Książki drukowane -40%| Ebooki -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W książce przedstawiono podstawowe zagadnienia związane z projektowaniem i używaniem bezprzewodowych sieci komputerowych. Sieci te zyskują coraz większą popularność ze względu na łatwość tworzenia i modyfikacji ich struktury. Można się spodziewać, że w niedługim czasie staną się popularne także w Polsce. W książce omówiono: przyczyny stosowania transmisji bezprze wodowej oraz przykłady zastosowań sieci bezprzewodowych; podstawowe właściwości bezprzewodowych mediów transmisyjnych (fal radiowych i optycznych) w kontekście transmisji cyfrowej; rywalizacyjne protokoły dostępu do łącza dla sieci bezprzewodowych wraz z porównaniem ich efektywności; zagadnienie integracji sieci bezprzewodowej z istniejącą siecią przewodową; konstrukcję konwerterów protokołów umożliwiających połączenie sieci przewodowej i bezprzewodowej. Autor przedstawia także systemy i standardy cyfrowej transmisji bezprzewodowej: europejskie standardy telefonii komórkowej (GSM) i bezprzewodowej (DECT); mobilne i stacjonarne bezprzewodowe sieci rozległe (Aloha, Mobitex, Packet Radio, CDPD); europejski standard sieci trankingowych (TETRA); standardy bezprzewodowych sieci lokalnych (IEEE 802.11, HiPeRLAN); systemy łączności bezprzewodowej małego zasięgu (IrDA, BlueTooth). Ebook przeznaczona jest dla osób zainteresowanych bezprzewodowymi sieciami komputerowymi i zajmujących się ich tworzeniem i eksploatacją, stąd umieszcono w niej opisy urządzeń do tworzenia sieci bezprzewodowych: modemy bezprzewodowe i kontrolery pakietowe; karty bezprzewodowych sieci lokalnych; mosty bezprzewodowe. Ebook porusza temat Bezprzewodowe. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: komputerowe.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5774 osób
ISBN 83-7197-324-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Bezprzewodowe sieci komputerowe Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany