Autor: Michał Abramowski, Lipiec 2020 , 744 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2380 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Aleksander Janowski [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

BHP 2010 to kolejne już, trzecie wydanie podręcznego zbioru przepisów z regulacjami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Od poprzedniego wydania książki zaszło wiele zmian w prawie, z których najważniejsze to nowe rozporządzenia dotyczące: ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, wykazu chorób zawodowych, zasadniczych wymagań dla maszyn i eleme ntów bezpieczeństwa, warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki, zasad wykonywania ręcznych prac transportowych. W obecnym wydaniu uwzględniono też ubiegłoroczne nowelizacje Kodeksu pracy oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy. Ponadto w zbiorze znalazły się rozporządzenia dotyczące m.in.: ogólnych przepisów bhp, służby bhp, badań lekarskich pracowników, bhp na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe, bhp przy czyszczeniu i malowaniu powierzchni, czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy, kwalifikacji zawodowych i szkoleń w dziedzinie bhp, prac wzbronionych kobietom i młodocianym, bhp podczas wykonywania robót budowlanych, minimalnych wymagań bhp w zakresie użytkowania maszyn, uznawania wypadku za wypadek w drodze do i z pracy. Przepisy zostały pogrupowane w 16 działach tematycznych, dzięki czemu odnalezienie poszukiwanego jest bardzo łatwe.    
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2380 osób
ISBN 978-83-255-1591-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: BHP 2010 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany