Autor: Thodoris Greasidis, Grudzień 2016 , 216 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11086 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dzień Babci i Dziadka! Odbierz dodatkowy rabat -5%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

jQuery jest lekką, wszechstronną i rozszerzalną biblioteką języka JavaScript o ogromnych możliwościach. Zapewnia prosty w użyciu API, który jest bezproblemowo obsługiwany przez różne przeglądarki i znacząco ułatwia wykonywanie modyfikacji i operacji przechodzenia w obrębie modelu DOM dokumentów HTML, obsługę zdarzeń, urucham ianie animacji i korzystanie z technologii Ajax. Pozwala to na coraz bardziej złożone interakcje z użytkownikiem oraz na obsługę dużych implementacji aplikacji. Niniejsza Ebook jest przeznaczona dla projektantów, którzy pracując z biblioteką jQuery, chcą wykorzystywać różne standardowe wzorce branżowe. Docenią ją zespoły programistów, którym ułatwi pisanie dobrze zorganizowanych i rozszerzalnych implementacji. Zaprezentowano tu różne wzorce projektowe, takie jak Fasada, Obserwator czy wzorce optymalizacji. Omówiono również techniki i biblioteki związane z tworzeniem szablonów klienckich, a także przedstawiono kilka wzorców projektowania dodatków. Nie zabrakło opisu sprawdzonych procedur i wskazówek dotyczących wydajności, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz możliwości biblioteki jQuery! W książce między innymi: Przypomnienie najważniejszych informacji o jQuery Struktura aplikacji: podział na niezależne moduły i rozdzielanie kodu Emitowanie i odbieranie zdarzeń Tworzenie abstrakcji złożonych interfejsów API Izolowanie procedury generowania złożonych części aplikacji Interfejsy API Deferred i Promises Tworzenie szablonów klienckich jQuery — maksymalna efektywność wdrożeń o dużej skali! Thodoris Greasidis pochodzi z Grecji. Jest projektantem, implementuje aplikacje internetowe o dużej skali z intuicyjnymi interfejsami oraz usługi sieciowe o dużej dostępności. Jest jednym z twórców biblioteki AngularUI. Greasidis brał udział w wielu projektach open source, zwłaszcza dotyczących Mozilli. Jest entuzjastą języka JavaScript, a jego pasją są operacje bitowe. Ebook porusza temat Biblioteka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: jQuery. Jeśli interesuje Cię: Sprawdzone, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wzorce w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to projektowe.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11086 osób
ISBN 978-83-283-2832-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Biblioteka jQuery. Sprawdzone wzorce projektowe Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany