Autor: , Październik 2019 , 241 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 525 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PODRÓŻUJ W NIEZNANE! [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W numerze 6. Biblioteki Kaznodziejskiej (listopad-grudzień) m.in.: - homilie na niedziele i święta do dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkie niedziele i święta listopada i grudnia; - sugestie słuchacza; - w Sytuacjach duszpasterskich homilie na: Dzień Zaduszny, Święto Niepodległości, Świętej Cecylii, Świętej Barbary; - homilia na zakończenie roku kalendarzowego; - Adoracja Najświętszego Sakramentu (Godzina święta) oraz Pierwszy piątek miesiąca, spotkania wspólnot różańcowych i Papieskie Intencje Misyjne; - Słuchając Franciszka interesujące rozważania o. Pawła Szpyrki SJ, przybliżające nauczanie papieża Franciszka do wykorzystania w homiliach i na katechezie; - krótkie komentarze do czytań na dni powszednie; - modlitwy wiernych na msze święte dla dorosłych i z udziałem dzieci; Uwaga! Suplement Roraty a w nim szkice homilii do projektu duszpasterskiego na roraty dla dzieci. Ebook porusza temat Biblioteka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Kaznodziejska. Jeśli interesuje Cię: 06/2019, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 525 osób
ISBN 02087413. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Biblioteka Kaznodziejska nr 06/2019 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany