Autor: Tadeusiewicz Ryszard, Sierpień 2020 , 236 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1693 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Klim Baron Business Solutions [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dzięki nowoczesnej technice biologia pozyskuje nowe narzędzia badawcze (jak mikroskop elektronowy lub tomograf ) i terapeutyczne. Technika z kolei wykorzystuje rozwiązania podpatrzone w organizmach żywych do rozwiązywania zadań inżynierskich. Inżynieria medyczna to już codzienność, a lekarz, aby skutecznie wykonywać swoją pracę, potrzebuje zaplecza w postaci nowej generacji sp rzętu oraz kadry specjalistów umiejących go zaprojektować, obsłużyć i serwisować. W podręczniku ujęto m.in. następujące zagadnienia: Modele cybernetyczne i ich zastosowania, Metody tworzenia modeli biocybernetycznych, Biocybernetyczne modele prostych systemów biologicznych, Modelowanie systemów dynamicznych, Modelowanie systemu nerwowego i narządów zmysłów. Ebook porusza temat Biocybernetyka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Metodologiczne. Jeśli interesuje Cię: podstawy, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: inżynierii w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to biomedycznej.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1693 osób
ISBN 978-8-3011-7376-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Biocybernetyka. Metodologiczne podstawy dla inżynierii biomedycznej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany