Autor: Patrick "Yxu" Homa, Styczeń 2014 , 93 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5665 osób

Zobacz promocję nowość!

-48% na ebooka Ebookpoint.pl. Do końca dnia (29.06.2022) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do DLC Burial at Sea - Episode 1 do gry Bioshock: Infinite przygotowany został dla graczy, którzy chcą ukończyć ten tytuł na 100%. Podane zostały lokalizacje wytrychów, voksofonów, ekwipunków oraz infuzji, ale także informacje o broniach, wigorach i możliwych do odb lokowania osiągnięciach/trofeach. Dodatek DLC rozszerza główną fabułę gry o możliwość przeniesienia się do podwodnego miasta Rapture wcielając się w Bookera DeWitta w alternatywnej rzeczywistości, całkowicie odrębnej od świata znanego z Bioshock: Infinity, a powracającego do uniwersum znanego z pierwszej i drugiej części. Bohater na zlecenie kobiety imieniem Elizabeth postanawia odnaleźć dziewczynkę imieniem Sally, która została dawno temu uznana za zmarłą. Poradnik do Bioshock: Infinite - Burial at Sea - Episode 1, zawiera informacje o tym jak: Ukończyć wątek fabularny gry na najwyższym poziomie trudności Znaleźć wszystkie dostępne nagrania dźwiękowe, wytrychy i ekwipunki Odblokować wszelkie sejfy i zamki szyfrowe Zdobyć wszystkie osiągnięcia oferowane graczom Poradnik do DLC Burial at Sea - Episode 1 do gry Bioshock: Infinite ułatwia ukończenie tego tytułu na 100%. Podane w nim zostały lokalizacje wytrychów, voksofonów, ekwipunków oraz infuzji. Nie zabrakło informacji o świecie i uzbrojeniu oraz osiągnięć. BioShock: Infinite - Burial at Sea - Episode One - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Rozdział 5 - Wyposażenie Domu (Solucja) Rozdział 2 - Ulica Targowa (Solucja) Rozdział 4 - Pawilon - 1. Poziom (Solucja) Rozdział 4 - Pawilon - 2. Poziom (Solucja) Rozdział 3 - Stacja Fontaine'a (Solucja) Rozdział 1 - DeWitt - detektyw (Solucja) Wigory Bronie Umiejętności (Elizabeth) Uwagi ogólne Ebook porusza temat BioShock:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Infinite. Jeśli interesuje Cię: Burial, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Episode w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5665 osób
ISBN 978-83-8055-731-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: BioShock: Infinite - Burial at Sea - Episode One - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany