Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 164 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1410 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Bierz karierę w swoje ręce! [-55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Black Mirror III zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku bohatera, bonusy, a także rozwiązania zagadek i istotne uwagi.Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Rozdział 1\ Nareszcie wolny!-[Rozdział 1\ Zdobyć akta policyjne c z.1-[Rozdział 1\ Zepsuta kopiarka-[Rozdział 1\ Zdobyć akta policyjne cz.2-[Rozdział 1\ Fałszywe zeznanie Murraya-[Rozdział 1\ Victoria-[Rozdział 1\ Grób mojego ojca cz.1-[Rozdział 1\ Chata w lesie-[Rozdział 2\ Przesyłka dla Murraya-[Rozdział 2\ Miejsce w lesie-[Rozdział 2\ Grób mojego ojca cz.2-[Rozdział 2\ Porwanie-[Rozdział 2\ Metalowa skrzynka-[Rozdział 2\ Oswobodzenie z chłodni-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 47Informacja o grzeTrzecia odsłona popularnej serii klasycznych gier przygodowych, utrzymanych w konwencji point & click.Gra Black Mirror III, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Mirror. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1410 osób
ISBN 978-83-8055-163-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Black Mirror III - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany