Blender. Praktyczny przewodnik po modelowaniu, rzeźbieniu i renderowaniu ebook. Pozycja zawierająca mnóstwo świetnie opisanych przykładów. Ten ebook to pozycja niemal obowiązkowa dla każdej osoby zaczynającej swoją zabawkę z Blenderem. Osoby mające już jakieś doświadczenie także mogą tutaj znaleźć kilka cennych wskazówek.

Opinie z sieci
"Książka pięknie wydana"
"Super rozdziały o teksturach i oświetleniu"
"Bardzo pomocna"

Ocena ebooka
★★★★☆☆

Odkryj możliwości Blendera! Popularne i drogie narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej mają mocnego konkurenta. Blender, bo o nim mowa, to narzędzie rozwijane od wielu lat. Pozwala ono na tworzenie zaawansowanych grafik i animacji, w niczym nieustępujących pracom wytworzonym za pomocą komercyjnych odpowiedników. Jeżeli chcesz poz nać jego możliwości oraz przekształcić Twój fantastyczny pomysł w skończone dzieło, to trafiłeś na doskonałą książkę. Dzięki niej na przykładzie trzech projektów poznasz tajniki wydajnej pracy z Blenderem. W trakcie lektury opanujesz środowisko pracy, dostosujesz je do własnych potrzeb oraz przygotujesz się do wstępnego modelowania. Następnie nauczysz się modelować detale oraz korzystać z systemów cząsteczkowych do tworzenia elementów takich, jak włosy lub trawa. W kolejnych rozdziałach przygotujesz tekstury oraz dowiesz się, jak korzystać z różnych materiałów i rodzajów oświetlenia. Na sam koniec przekonasz się, jak wyrenderować Twój projekt, jak wykorzystać GIMP-a do retuszu oraz w jakich kierunkach możesz rozwijać swoje dzieło. Ebook ta jest doskonałym źródłem informacji dla użytkowników chcących poznać możliwości aplikacji Blender. Dzięki tej książce: zaznajomisz się z interfejsem Blendera i dostosujesz go do swoich potrzeb poznasz system cząsteczkowy dobierzesz odpowiedni materiał i właściwe oświetlenie wyrenderujesz projekt przekształcisz Twój fantastyczny pomysł w rzeczywiste dzieło! Przekształć pomysł w prawdziwe dzieło! Ebook porusza temat Blender. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Praktyczny. Jeśli interesuje Cię: przewodnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: modelowaniu w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rzeźbieniu. Jeśli szukasz ebooków o: renderowaniu, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Znajdź tani lot:


Inne ebooki w kategorii Grafika komputerowa

Ebook ABC CorelDRAW X6 PL
Ebook ABC CorelDRAW X7 PL
Ebook Aplikacje 3D. Przewodnik po HTML5, WebGL i CSS3
Ebook Blender. Mistrzowskie animacje 3D
Ebook Blender 2.69. Architektura i projektowanie
Ebook Blender. Podstawy modelowania

ISBN 978-83-246-8574-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Blender. Praktyczny przewodnik po modelowaniu, rzeźbieniu i renderowaniu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany