Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Lipiec 2020 , 208 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 695 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Gry i zabawy z zapałkami. Do końca dnia (06.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Blitzkrieg II zawiera opis interfejsu, listę dostępnych jednostek, wskazówki dotyczące rozgrywki oraz opisy przejścia poszczególnych misji z kampanii niemieckiej, amerykańskiej i rosyjskiej, wraz z wyszczególnieniem odznaczeń każdej nacji.Blitzkrieg 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Interfejs (1) (Podstawy) li>Rozdział IV - Misja główna "Heavy Hand" (Niemcy)Rozdział I - Misja wprowadzająca "East Wind" (USA)Rozdział III - Misja "Invasion Support" (USA)Rozdział IV - Misja "Steady Steps" (Niemcy)Pojazdy pancerne (Jednostki)Rozdział IV - Misja "Street Sweeper" (Niemcy)Super Broń (Super Weapon) (Jednostki)Porady do gryRozdział II - Misja "Roundup at Guadalcanal" (USA)Informacja o grzeSequel popularnej strategii czasu rzeczywistego (RTS), której rynkowy debiut miał miejsce w maju 2003 roku. Akcja programu przenosi gracza na fronty II Wojny Światowej, gdzie jako dowódca wojsk jednej z czterech walczących frakcji (do wyboru: Niemcy, Wielka Brytania, ZSRR oraz Stany Zjednoczone) musi poprowadzić podległe wojska do zwycięstwa. Gra Blitzkrieg 2, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Blitzkrieg. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 695 osób
ISBN 978-83-8050-841-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Blitzkrieg 2 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany