Autor: Szymon "Wojak" Krzakowski, Maj 2020 , 42 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 811 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Baw się kodem i stwórz swoją własną grę! [Druki -40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do strategii wojennej "Blitzkrieg", w którym znajdziecie m.in. uzupełniony dodatkowo o mapy taktyczne opis przejścia wszystkich misji historycznych dostępnych w grze, a także wskazówki dotyczące większości misji losowych. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-[PODSTAWY\ Porady ogólne-[PODSTAWY\ Jednostki-[ALIANCI\ OPERACJA JOWI SZ (1)-[ALIANCI\ OPERACJA JOWISZ (2)-[ALIANCI\ PLAN D (3)-[ALIANCI\ OPERACJA KRZYŻOWIEC (4)-[ALIANCI\ OPERACJA POCHODNIA (5)-[ALIANCI\ OPERACJA "DIADEM" (6)-[ALIANCI\ OPERACJA "OVERLORD" (7)-[ALIANCI\ BITWA O ARDENY (8)-[NIEMCY\ OPERACJA FALL WEISS (1)-[NIEMCY\ OPERACJA FALL WEISS (2)-[NIEMCY\ OPERACJA FALL GELB (3)-[NIEMCY\ PIERWSZA OFENSYWA AFRIKA KORPS (4)-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 31Informacja o grzeStrategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w czasie II Wojny Światowej. Gra Blitzkrieg, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Blitzkrieg. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 811 osób
ISBN 978-83-8050-514-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Blitzkrieg - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany