Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Czerwiec 2020 , 109 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3676 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka. Do końca dnia (06.06.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Brothers in Arms: Earned in Blood zawiera dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów poprzedzony licznymi poradami do tyczącymi rozgrywki, przedstawieniem broni dostępnej graczowi oraz tej, którą dysponują przeciwnicy.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Porady-Broń amerykańska-Broń niemiecka-Nieprzyjaciel (przeciwnicy)-[Sol ucja\ Intro-[Solucja\ Rozdział 1 "Roses all the way" cz.1-[Solucja\ Rozdział 1 "Roses all the way" cz.2-[Solucja\ Rozdział 2 "Action at St. Martin" cz.1-[Solucja\ Rozdział 2 "Action at St. Martin" cz.2-[Solucja\ Rozdział 2 "Action at St. Martin" cz.3-[Solucja\ Rozdział 3 "Three Patrol Action" cz.1-[Solucja\ Rozdział 3 "Three Patrol Action" cz.2-[Solucja\ Rozdział 3 "Three Patrol Action" cz.3-[Solucja\ Rozdział 4 "Hell's Corners" cz.1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 43Informacja o grzeBrothers in Arms: Earned in Blood to kolejna odsłona cyklu taktycznych strzelanin, rozgrywających się w czasie II wojny światowej. Po dużym sukcesie pierwszej gry, zatytułowanej Road to Hill 30, autorzy z Gearbox Software zdecydowali się kontynuować tematGra Brothers in Arms: Earned in Blood, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformach: PC, XBX, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący. Ebook porusza temat Brothers. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Earned. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3676 osób
ISBN 978-83-8050-852-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Brothers in Arms: Earned in Blood - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany