Budowanie mikrousług to ebook zawierający wiele aspektów wdrożeń architektury mikrousług. Wszystkie działania zawierają także gotowe rozwiązania. Znajdziesz tutaj gotowe rozwiązania których powinieneś użyć aby rozwiązać swoje dotychczasowe problemu.


Opinie z sieci
★★★☆☆☆
"Zawartość merytoryczna książki na najwyższym poziomie"
"Książka warta uwagi"
Ocena ebooka

Autor: Sam Newman, Październik 2015 , 272 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1919 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ponad 1200 tytułów Wydawnictwa ARMORYKA / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wykorzystaj potencjał architektury usług! Architektura mikrousług to sposób na odejście od dużych, monolitycznych aplikacji. Wyspecjalizowane usługi realizujące konkretne zadania i komunikujące się z otoczeniem pozwalają na lepsze zapanowanie nad kodem, są łatwiejsze do przetestowania oraz bardziej elastyczne. Jednak oprócz zalet mają też wady. Sięgnij po tę książkę i dowiedz się, jak najlepiej radzić sobie z architekturą mikrousług! Autor przedstawia w książce skuteczne techniki projektowania i korzystania z architektury mikrousług. W trakcie lektury kolejnych rozdziałów poznasz w szczegółach ideę mikrousług, korzyści ich stosowania, sposoby modelowania usług oraz skuteczne techniki dzielenia dużej aplikacji na mikrousługi. Ponadto zapoznasz się z możliwymi sposobami integracji: zdalne wywołanie procedur, REST i zdarzenia — to tylko niektóre z poruszanych kwestii. Na sam koniec zaznajomisz się z najlepszymi metodami testowania i monitorowania usług, zapewnisz im bezpieczeństwo dzięki kluczom API oraz innym technikom. Ta Ebook jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób chcących tworzyć nowoczesne systemy bazujące na architekturze mikrousług. Odkryj, jak można dostosować projekt systemu do celów Twojej organizacji stosując architekturę mikrousług Zapoznaj się z możliwościami integracji usług z pozostałą częścią systemu Zastosuj przyrostowe podejście do podziału monolitycznych baz kodu Wdrażaj pojedyncze mikrousługi korzystając z techniki ciągłej integracji Zbadaj złożoność testowania i monitorowania rozproszonych usług Zarządzaj zabezpieczeniami stosując modele użytkownik-usługa oraz usługa-usługa Zapoznaj się z wyzwaniami skalowania architektury mikrousług Przekonaj się, jak architektura mikrousług zmieni Twoje spojrzenie na aplikacje! Ebook porusza temat Budowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: mikrousług.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1919 osób
ISBN 978-83-283-1384-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Budowanie mikrousług Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany