Autor: Zbigniew "Emill" Pławecki, Styczeń 2020 , 84 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1956 osób

Zobacz promocję nowość!

-32.37% na kurs wideo. Do końca tygodnia (19.01.2020) za 39,90zł. Do części kursów dodawany jest darmowy ebook.

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Burnout 3: Takedown koncentruje się na najważniejszych aspektach samej jazdy, takich jak korzystanie z takedown'ów, dopalacza, hamulca, zawiera opis wszystkich misji Crash Events, a także informacje o bonusach i dekoracjach garażu.Burnout 3: Takedown - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. (Silver Lake) Misja 1, 2, 3 (US A)Tryby gryKilka uwag ogólnych(Downtown) Misja 9, 10, 11 (USA)(Downtown) Misja 5, 6, 7, 8 (USA)(Downtown) Misja 1, 2, 3, 4 (USA)(Waterfront) Misja 8, 9, 10 (USA)(Waterfront) Misja 5, 6, 7 (USA)(Waterfront) Misja 1, 2, 3, 4 (USA)(Silver Lake) Misja 7, 8, 9 (USA)Informacja o grzeMotyw karamboli miejskich swego czasu umiejętnie wykorzystała firma Criterion, która od dobrych kilku lat raczy nas grami z serii "Burnout". Oto część trzecia, najbardziej dotychczas rozbudowana pozycja spod tego szyldu. Niewyobrażalne prędkości, nowe tryby gry, jeszcze groźniejsze i efektowniejsze kraksy.Gra Burnout 3: Takedown, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Burnout. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Takedown. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1956 osób
ISBN 978-83-8050-717-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Burnout 3: Takedown - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany