Autor: Lewandowski Karol, Wrzesień 2020 , 336 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa ALEKSANDRIA [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Totalna jazda bez trzymanki! USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód. Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych! Starcie z gangiem, hamburgery    z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejski e wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddleboardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem. Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!  Książkę przepełnia ekscytacja nadchodzącymi przygodami, szczera radość wypływająca z ich przeżywania i dobry humor. Udziela się to również czytelnikowi. Katarzyna Rojek, Poznaj Świat Śladami marzeń można podróżować różnie, ale przygoda ekipy Busem Przez Świat jest odważna, inspirująca, ciekawa i zawsze radosna! Basia Meder, podróżniczka, autorka książek Babcia w Afryce i Babcia w pustyni  i w puszczy, laureatka nagrody Travelery 2010 Młodość, fantazja i zaspokojona potrzeba bycia w drodze, czyli podróż w konwencji:        to, co najważniejsze w życiu, zrób przed trzydziestką. Pochwała optymizmu i jeszcze jeden mocny argument za tym, że nie da się to tylko przesąd. Piotr Tomza, autor Afryki Nowaka Ta Ebook to znakomity pierwszy krok i świetna mobilizacja do odbycia własnej przygody życia, która jest na wyciągnięcie ręki. Dawid Muszyński, EGO Magazine Po przeczytaniu Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów miałam wyrzuty sumienia, że nadal siedzę w domu, choć w moim portfelu jest równowartość 16 dolarów. Anna Misztak, redaktor naczelna lubimyczytac.pl  Busem Przez Świat to studencki projekt podróżniczy, który zakłada zwiedzanie świata jak najniższym kosztem. W ciągu pięciu lat, w ramach 12 wypraw, 25-letni kolorowy busik przejechał już ponad 50 państw na pięciu kontynentach Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Australii. Projekt ma kilkadziesiąt tysięcy fanów w mediach społecznościowych    i ponad 100 patronów medialnych. Doczekał się dziesiątków naśladowców, a www.busemprzezswiat.pl to jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce. Ebook porusza temat Ameryka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: dolarów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -14%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób
ISBN 978-8-3792-4299-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany