Autor: Mikołaj Marcela, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6770 osób

Zobacz promocję nowość!

13k Royalty-free loops, Voltage Modular, Musician

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwi ecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy... Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam! Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium GrozyŻywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta Ebook, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!Andrzej Wardziak, pisarz, autor InfekcjiMikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści. Ebook porusza temat śmierci.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6770 osób

Inne ebooki w kategorii Thriller, Horror

Ebook W linii prostej. Kryminalna seria o komisarzu Dixonie

Jake Fayter odpadł od skały i runął w dół z wysokości kilkudziesięciu metrów. Jego śmierć stanowiła zagadkę, której do tej pory nikt nie rozwikłał. Był świetnym wspinaczem, kt&o...
Ebook Stan terminalny

Kolejny szpitalny skandal w powieści mistrza thrillera medycznego! Sean Murphy, mimo dwudziestu ośmiu lat i osiągnięć naukowych, jest wciąż lekkoduchem. Gdy pojawia się szansa praktyki w ośrodk...
Ebook Bestia

Każde miasto ma swoje mroczne tajemnice Mieszkańcy Szczecinka zastygli w śmiertelnym przerażeniu. Dwie brutalnie zamordowane młode kobiety, dwoje porwanych dzieci i oskórowany mężczyzna to bilans k...
Ebook Chwile ostateczne

Wzbogacona o elementy fantastyki i wątki kryminalne powieść grozy, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Boguty. Pewnego dnia okazuje się, że z miasta nie można wyje...
Ebook Czarny wygon Tom 1

Połączone wydanie dwóch pierwszych tomów głośnego cyklu o przeklętej wiosce na Roztoczu, nominowanego do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Klątwa zatajenia, która spadła na jej mie...
Ebook Czarny wygon Tom 2

Połączone wydanie trzeciego i czwartego tomu głośnego cyklu o zawieszonej w czasie wiosce, dotkniętej upiorną klątwą. Kontynuacja losów dziennikarza Witolda Uchmanna i jego przyjaciela Adama...

ISBN 9788376429380. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Bycie w śmierci Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany