Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Nowości branży IT od PACKT PUBLISHING! [Rabat 30%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

C# jest dziś uważany za jeden z najważniejszych języków programowania. Nowoczesny, wszechstronny, dojrzały i sukcesywnie rozwijany, zapewnia efektywne tworzenie kodu wysokiej jakości. Profesjonalni programiści, którzy pisali już kod w C++ lub Javie, bardzo często wybierają właśnie C#. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby był pierwszym językiem programowania przyszł ego programisty, który przy okazji nauki chce rozwijać pasję i świetnie się bawić! Understand... - Zrozum różnicę między klasami a obiektami. Exercise your... - Sprawdź umiejętności z zakresu C#, pisząc gry trójwymiarowe w Unity... ...and by... - ...i rozwijając poważniejsze aplikacje. Learn how to... - Naucz się, jak sprawić, by IDE wykonywało za Ciebie żmudne zadania. Build... - Już od pierwszego rozdziału twórz satysfakcjonujące i ciekawe projekty. Master the... - Opanuj zasady programowania obiektowego. Inheritance - Dziedziczenie Encapsulation - Hermetyzacja Abstraction - Abstrakcja Polymorphism - Polimorfizm Ta Ebook, podobnie jak inne pozycje z serii Rusz głową!, została przygotowana zgodnie z najnowszymi odkryciami nauk poznawczych, teorii uczenia się i neurofizjologii. Oznacza to tyle, że dzięki niej zaangażujesz swój mózg, wykorzystasz wiele zmysłów i niepostrzeżenie przyswoisz język C# 8.0 i umiejętność pracy w Visual Studio 2019. Naukę programowania rozpoczniesz od napisania działającej gry. Później dowiesz się, jak używać klas, czym jest programowanie obiektowe, jak tworzyć gry trójwymiarowe w Unity i jak korzystać z technologii LINQ. Będziesz się tego uczyć, rozwiązując łamigłówki, wykonując praktyczne ćwiczenia i pisząc aplikacje. Ani się obejrzysz, a staniesz się znakomitym, gotowym na dalsze wyzwania programistą C#! "Wielkie dzięki! Wasze książki pomogły mi w rozpoczęciu kariery". Ryan White, Programista gier "Andrew i Jennifer napisali zwięzłe, rzetelne, a przede wszystkim ciekawe wprowadzenie do programowania w C#". Jon Galloway, Starszy menedżer programu w zespole .NET Community, Microsoft "Jeśli chcesz dokładnie poznać C# i mieć z tego przyjemność, to trzymasz w ręku właściwą książkę". Andy Parker, Początkujący programista C# C#: rusz głową, programuj i ciesz się kodem! Ebook porusza temat głową!. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Wydanie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -50%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11734 osób
ISBN 978-83-283-7901-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: C#. Rusz głową! Wydanie IV Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany