Autor: Artur "Metatron" Falkowski, Sierpień 2020 , 76 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5229 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka. Do końca dnia (13.08.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Call of Duty 3 to kompletny opis przejścia, który pomoże przebrnąć przez wszystkie czternaście misji, a co za tym idzie, wspomóc aliancką ofensywę na zajętą przez niemieckie siły Francję. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Rozdział I\ Saint Lo cz.1-[Rozdział I\ Saint Lo cz.2-[Rozdział II\ The Island cz.1-[Rozdział II\ The Island cz.2-[Rozdział III\ Night Drop cz.1-[Rozdział III\ Night Drop cz.2-[Rozdział IV\ Mayenne Bridże cz.1-[Rozdział IV\ Mayenne Bridże cz.2-[Rozdział V\ Operation Totalize cz.1-[Rozdział V\ Operation Totalize cz.2-[Rozdział VI\ Fuel Plant cz.1-[Rozdział VI\ Fuel Plant cz.2-[Rozdział VII\ The Black Baron-[Rozdział VIII\ The Forest-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27Informacja o grzeCall of Duty 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin, której akcja została osadzona w okresie II wojny światowej. Gra Call of Duty 3, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3, Wii, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5229 osób
ISBN 978-83-8054-122-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Call of Duty 3 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany