Autor: Szymon Liebert, Lipiec 2020 , 190 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 530 osób

Zobacz promocję nowość!

Get R Primer, Testing R Code, R Student Companion and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Call of Juarez: The Cartel poświęcony Kimberly Evans składa się z kompletnego opisu przejścia kampanii, wszystkich ukrytych okazji pozwalających zdobyć doświadczenie, lokalizacji każdego przedmiotu specjalnego, oraz porad.Skrócona wersja spisu treści:-[Kimberly Evans\ Wprowadzenie-[Prolog\-[Rozdział 1\ Przejażdżka-[Rozdzi ał 1\ Pola marihuany-[Rozdział 1\ Znowu w samochodzie-[Rozdział 1\ Jeszcze więcej marihuany-[Rozdział 1\ Zjazd kolejką linową-[Rozdział 1\ Walka z helikopterem-[Rozdział 1\ Przedmioty specjalne-[Rozdział 2\ Podejście do budynku-[Rozdział 2\ Ukryta okazja-[Rozdział 2\ Ucieczka przed gangiem-[Rozdział 2\ W drugim budynku-[Rozdział 2\ Wojna na ulicach-[Rozdział 2\ Parking-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 92Informacja o grzeTrzecia część popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS) stworzonych przez wrocławskie studio Techland. W przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon cyklu akcja Call of Juarez: The Cartel osadzona została we współczesności.Gra Call of Juarez: The Cartel, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Juarez:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Cartel. Jeśli interesuje Cię: Kimberly, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 530 osób
ISBN 978-83-8055-225-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Call of Juarez: The Cartel - Kimberly Evans - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany