Zobacz promocje nowość!

Get Frank Thorne

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do Car Mechanic Simulator 2018 pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości przy prowadzeniu własnego warsztatu mechaniki samochodowej. Opisane zostały podstawowe struktury gry, jak interfejs, sposoby korzystania z gadżetów i dokonywania diagnostyki. Dodatkowe informacje zawarte w poradniku mówią o pobieraniu i wykonywaniu zleceń oraz zdobywaniu gotówki i doświadczenia. Nie zabrakło przede wszystkim licznych wskazówek dotyczących napraw i dokonywania szybkich postępów w grze, takich jak ulepszania warsztatu. Jako wisienka na torcie opisane zostały struktury znajdywanych samochodów i dokonywania renowacji, korzystania z aukcji samochodów. Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia część serii poświęconej zabawie w mechanika warsztatu samochodowego. Zadaniem gracza jest diagnostyka oraz naprawa samochodów, poczynając od karoserii, kończąc na wymianie panewek czy świec zapłonowych. Mechanika gry jest prosta sprowadzająca się dość mocno do modelu "klikanki", jednak potrafi sprawić dużo frajdy. Wersja 2018 gry została znacznie rozbudowana w stosunku do poprzednich części: wprowadzono znacznie więcej modeli samochodów, na których możesz pracować, możliwość renowacji znalezionych samochodów w szopach czy na złomie, dużo dodatkowego sprzętu garażowego i zwiększona szczegółowość modeli pojazdów. Poradnik do Car Mechanic Simulator 2018 zawiera: Informacje na temat zleceń i trybu fabularnego, Porady dotyczące wykonywania zadań i zdobywania doświadczenia, Wskazówki na temat rozwoju postaci i warsztatu, Poradnik przygotowany w oparciu o wersję gry 1.0.5. Poradnik do Car Mechanic Simulator 2018 zawiera m.in. opis pobieranie i wykonywaniu zleceń oraz zdobywaniu gotówki i doświadczenia. Nie zabrakło też licznych wskazówek dotyczących napraw i dokonywania ulepszeń warsztatu. Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Samouczek | Zlecenia fabularne (Zlecenia fabularne) Zlecenie 9 - FMW Roadster | Zlecenia fabularne (Zlecenia fabularne) Zlecenie 1 - Emden Lotz | Zlecenia fabularne (Zlecenia fabularne) Wyposażenie warsztatu | Podstawy rozgrywki (Zlecenia fabularne) Sterowanie | Informacje wstępne (Informacje wstępne) Zlecenia i postępy w grze | Podstawy rozgrywki (Podstawy rozgrywki) Renowacja zabytków | Podstawy rozgrywki (Zlecenia fabularne) Naprawianie uszkodzonych podzespołów | Podstawy rozgrywki (Podstawy rozgrywki) Zlecenie 2 - Royale Crown | Zlecenia fabularne (Zlecenia fabularne) Jak szybko zdobyć doświadczenie? | FAQ - Często zadawane pytania (Zlecenia fabularne) Ebook porusza temat Mechanic. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Simulator. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8112-452-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Car Mechanic Simulator 2018 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany