Autor: Wojciech Skarka, Andrzej Mazurek, Luty 2005 , 352 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2380 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dla Babci, dla Dziadka! /  do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Projektowanie wspomagane komputerowo już na dobre zagościło w firmach projektowych. Od każdego inżyniera projektanta wymaga się znajomości aplikacji wykorzystywanych w tym procesie. Wśród wielu programów wykorzystywanych do projektowania konstrukcji mechanicznych zasłużoną sławą i popularnością cieszy się CATIA. Aplikacja ta pozwala na stworzenie modeli pojedynczych element&oacu te;w z wykorzystaniem różnych metod modelowania, zdefiniowanie zespołów i wygenerowanie na tej podstawie rysunków złożeniowych oraz wykonawczych. Ebook CATIA. Podstawy modelowania i zapisu konstrukcji zawiera materiały niezbędne do opanowania tej aplikacji w zakresie wystarczającym do realizowania w niej podstawowych zadań projektowych. Niniejsza Ebook nie jest opisem kolejnych modułów programu CATIA ale prowadzi Czytelnika przez określony zakres procesu projektowo-konstrukcyjnego z zastosowaniem wspomagania systemem CATIA. Interfejs użytkownika programu CATIA Tworzenie modeli geometrycznych Modelowanie bryłowe, powierzchniowe i hybrydowe Modelowania elementów i konstrukcji spawanych Definiowanie zespołów Tworzenie rysunków złożeniowych i wykonawczych Wykorzystaj w procesie projektowania wydajne i efektywne narzędzia. Publikacja jak i materiały dodatkowe zostały dostosowane do wersji systemu CATIA V5R12, czyli najnowszej wersji systemu dostępnej w momencie pisania książki. Mimo że do przygotowywania materiałów pomocniczych była stosowana wersja V5R12, to Ebook może być stosowana zarówno do systemów w wersji nowszej, jak i w wersji starszej. Ebook porusza temat Podstawy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: modelowania. Jeśli interesuje Cię: zapisu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: konstrukcji w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2380 osób
ISBN 83-7361-599-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: CATIA. Podstawy modelowania i zapisu konstrukcji Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany