Autor: Paweł "Perez" Myśliwiec, Styczeń 2003 , 68 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6872 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji. Do końca dnia (03.03.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Obszerny poradnik do znanego managera piłkarskiego Championship Manager 4, dogłębnie wyjaśniający wszelkie aspekty prowadzenia klubu piłkarskiego w najróżniejszych rozgrywkach, zarówno ligowych jak i pucharowych. Championship Manager 4 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Taktyka (Tactics) Trening (Training) cz.1 Py tania & tricki cz.2 Pytania & tricki cz.4 Przydatne Informacje cz.1 Pytania & tricki cz.1 Pytania & tricki cz.3 Interfejs (Gra w CM) Szybkość i przyspieszenie gry (Informacje ogólne) Ekran: Ustawienia gry i Opcje gry (Informacje ogólne) Informacja o grze Kolejna odsłona najbardziej znanego obecnie managera piłkarskiego na świecie. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, tak i w Championship Manager 4 poprawiono rozgrywkę oraz zwiększono i tak już niezwykłą grywalność. Gra Championship Manager 4, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku piłka nożna. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Championship. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Manager. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6872 osób
ISBN 978-83-8050-387-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Championship Manager 4 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany