Autor: Janusz Bieszk, Wrzesień 2016 , 284 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7751 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wielkie Książkobranie! [Drukowane -40%| Ebooki -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Janusz Bieszk kontynuuje autorską opowieść rozpoczętą w książce Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna, która stała się bestsellerem wydawniczym ostatnich miesięcy. W średniowieczu słowiańskie państwo zwane Lechią lub Polanią, rządzone przez władców z dynastii lechickiej, miała swoje dni chwały, gdy było europejskim mocarstwem, i chwile słabości, gdy broniło się przed zaborczoś cią sąsiadów. Autor wyjaśnia m.in.: - dlaczego Mieszko nie był I, - co przyniosło Lechitom przyjęcie chrześcijaństwa, - jak Bolesław I Wielki zwany Chrobrym stał się cesarzem, - jak doszło do dwóch rozbiorów i sześciu krucjat na Lechię, - kto stał za zabójstwami sześciu władców lechickich; - dlaczego na Lechię spadały klątwy kościelne, - dlaczego Władysław Jagiełło nie zniszczył państwa krzyżackiego. Tego nie znajdziesz w podręcznikach historii! Wierzyć, nie wierzyć? Warto przeczytać! Ebook porusza temat Chrześcijańscy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: królowie. Jeśli interesuje Cię: Lechii, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7751 osób
ISBN 9788311143791. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Chrześcijańscy królowie Lechii Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany