Autor: Peter Boghossian, James Lindsay, Styczeń 1970 , 280 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 346 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PREMIERA Facebook Ads. Kurs video. Marketing w social mediach

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

 Świat byłby lepszym miejscem, gdyby wszyscy przeczytali tę książkę.— Richard Dawkins W dzisiejszym klimacie politycznym, prowadzenie rozsądnych konwersa­cji z kimś, kto ma całkowicie odmienną opinię wydaje się niemal niemoż­liwe. Kłótnie w sieci, w szkole, w biurze, w urzędzie – a nawet te przy rodzinnym st ole – coraz częściej prowadzą do wzajemnego obrażania i za­wstydzania, co niweczy szanse na porozumienie. W efekcie wszyscy mają zszargane nerwy. A nikt nie zostaje przekonany. Boghossian i Linsday w klarowny i praktyczny sposób, przedstawiają sku­teczne techniki komunikacji, które można zastosować niezależnie od tego, czy rozmowa dotyczy ocieplenia klimatu, religii, imigrantów, gen­der, podatków, prawa do posiadania broni, czy też jakiegokolwiek innego tematu. Uczą subtelnej sztuki perswazji. Pokazują, jak radzić sobie z upar­tym rozmówcą czy radykałem. Podpowiadają, jak argumentować i prze­konywać oraz jakich błędów unikać. To Ebook dla wszystkich, którzy są zwolennikami dialogu, ale nie chcą przegrywać. Ebook porusza temat rozmowa. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: niemożliwa.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -25%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 346 osób
ISBN 978-83-952847-7-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany