Autor: Paradowska Dominika, Płuciennik Joanna, Wrzesień 2020 , 256 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5900 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Łódź w PRL, PRL w Łodzi / -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak poradzić sobie w momencie kryzysu? Co zrobić, by trudna sytuacja stała się impulsem do zmiany? Autorki przekonują, że paradoksalnie sytuacje kryzysowe mogą pomóc w przeformułowaniu celów, skłonić do refleksji i zainspirować do zmian, które wniosą w życie nową jakość, świeże spojrzenie i radość. Pomoże w tym sześcioetapowy plan wyjścia z kryzysu oparty na spraw dzonych metodach coachingu i interwencji kryzysowej - program ŚCIEŻKA WOJOWNIKA. Dzięki niemu przejdziesz przez trudne sytuacje i potraktujesz je jak szansę do tego, by zbudować nową, lepszą rzeczywistość. Dzięki pracy z książką: - zrozumiesz, na czym polega trudność sytuacji, której doświadczasz (np. utrata pracy, zmiana miejsca zamieszkania, rozstanie czy rozwód) - nauczysz się akceptować emocje towarzyszące kryzysowi i jego przezwyciężaniu - odnajdziesz indywidualną ścieżkę rozwoju prowadzącą do zmiany i osiągnięcia zamierzonego celu - zdobędziesz umiejętności w pracy z kryzysem, dzięki którym odkryjesz w sobie nowe możliwości - dowiesz się, gdzie i u kogo szukać pomocy w momentach załamania oraz jak wspierać bliskich w sytuacji kryzysowej   Świetny, praktyczny przewodnik, który podpowiada, jak pomóc sobie w sytuacji przeżywania kryzysu. Autorki w przystępny sposób, krok po kroku przeprowadzają czytelnika przez program Ścieżki Wojownika, będący planem samodzielnego poradzenia sobie z kryzysem. Szczególną wartość mają praktyczne ćwiczenia, pomagające odczuć emocjonalną ulgę i pozwalające na aktywne działanie – co w sytuacji kryzysu jest szczególnie istotne. A ci, dla których samopomoc jest niewystarczająca, odnajdą wskazówki, kiedy i do jakich specjalistów należy się zgłosić. Wśród metod pomocy autorki wymieniają stosunkowo nową profesję, jaką jest coaching kryzysowy, będący jedną z możliwości skutecznej pracy z kryzysem. Jest to Ebook, której warto poświęcić swój czas. Elżbieta Kluska-Łabuz, prezes Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego Psycholog, akredytowany coach kryzysowy, interwent kryzysowy Dominika Paradowska – psycholog społeczny, dyplomowany coach, współautorka gry coachingowej „Śladami samych siebie”. Uwielbia rozmowy z ludźmi, zdrową kuchnię i aktywny tryb życia. Joanna Płuciennik – pedagog andragog, dyplomowany coach, certyfikowany coach kryzysowy, współautorka gry coachingowej „Śladami samych siebie”. Uparcie wierzy w każdego człowieka, jego prawo do szczęścia i życia w zgodzie z samym sobą. Więcej informacji: twojcoach.waw.pl Ebook porusza temat Coaching. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: sytuacji. Jeśli interesuje Cię: kryzysu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: przekuć w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to trudności. Jeśli szukasz ebooków o: doświadczenie?, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -32%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5900 osób
ISBN 978-8-3778-8902-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie? Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany