Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Styczeń 2020 , 77 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 175 osób

Zobacz promocję nowość!

Get IT Project Management, Turtle Design in a Rabbit Age and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do strzelanki FPP "Code of Honor 2" zawiera kompletny opis przejścia wszystkich dziewięciu epizodów gry składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, do którego autor dorzucił kilka przydatnych porad. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Garść porad-[Opis przejścia\ Misja 1 - Desant-[Opis przejścia\ Misja 2 - W jaskiniach (cz. 1)-[Opis przejścia\ Misja 2 - W jaskiniach (cz.2)-[Opis przejścia\ Misja 3 - Światło w tunelu (cz.1)-[Opis przejścia\ Misja 3 - Światło w tunelu (cz.2)-[Opis przejścia\ Misja 4 - Włamanie do więzienia (cz.1)-[Opis przejścia\ Misja 4 - Włamanie do więzienia (cz.2)-[Opis przejścia\ Misja 4 - Włamanie do więzienia (cz.3)-[Opis przejścia\ Misja 4 - Włamanie do więzienia (cz.4)-[Opis przejścia\ Misja 4 - Włamanie do więzienia (cz.5)-[Opis przejścia\ Misja 5 - Ucieczka z więzienia (cz.1)-[Opis przejścia\ Misja 5 - Ucieczka z więzienia (cz.2)-[Opis przejścia\ Misja 6 - Spotkanie w fabryce (cz.1)-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 25Informacja o grzeCode of Honor 2: Conspiracy Island to oficjalna kontynuacja gry akcji/FPS Code of Honor: The French Foreign Legion, która na rynek trafiła w lutym 2007 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, mamy do czynienia z niskobudżetową strzelaniną.Gra Code of Honor 2: Conspiracy Island, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Łańcuch. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Krytyczny. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 175 osób
ISBN 978-83-8054-496-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany