Autor: Łukasz "Dżujo" Kujawa, Kwiecień 2020 , 56 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2573 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Poznaj świat lepiej / Literatura faktu

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry strategicznej Command & Conquer: Red Alert 2 zawiera opisy jednostek oraz struktur, zarówno Aliantów jak i Sowietów, przedstawia strategie rozbudowywania i niszczenia baz oraz taktykę walki, a także opis misji z kampanii dla obu stron.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Opis HUDa-[Alianci - jednostki\ Piechota-[Alianci - jedno stki\ Pojazdy-[Alianci - jednostki\ Siły powietrzne i morskie-[Sowieci - jednostki\ Piechota-[Sowieci - jednostki\ Pojazdy-[Sowieci - jednostki\ Siły powietrzne i morskie-[Alianci - struktury\ Budynki-[Alianci - struktury\ Struktury obronne-[Sowieci - struktury\ Budynki-[Sowieci - struktury\ Struktury obronne-[Strategia\ Alianci-[Strategia\ Sowieci-[Strategia\ Taktyka walki-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 40Informacja o grzeCommand & Conquer: Red Alert 2 jest kolejną częścią bardzo popularnej serii gier strategicznych studia Westwood. Przygotuj się na nowe przeżycia w fascynującym świecie najbardziej zaawansowanej strategii wojennej.Gra Command & Conquer: Red Alert 2, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Command. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Conquer:. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2573 osób
ISBN 978-83-8050-060-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Command Conquer: Red Alert 2 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany